Napište někomu o webu!
E-mail příjemce:
Jméno odesílatele:
Předmět:
Zpráva:
Zákaznická sekce
Přihlašovací informace

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

 

Pondělí - neděle

NONSTOP

 

TEL. KONTAKT

+420 774 910 774

 

V případě nezastižení

využijte náš e-mail

 

EMAIL

info@ukolydoskoly.cz

 

Nebojte se zeptat na

cokoli, se vším poradíme

MBA práce


            MBA prací je zakončováno studium MBA studijního programu, postgraduálního manažerského vzdělávání, určeného především absolventům vysokých škol s ukončeným druhým stupněm studia. Co do rozsahu a náročnosti se MBA práce nejvíce podobá diplomové práci. Na rozdíl od ní jsou ale v MBA práci zřetelněji akcentovány požadavky propojení teorie s praxí. Často se tedy vyskytují MBA práce spojené s konkrétním firemním prostředím, zaměřené na hledání nových poznatků z oblasti řízení firmy.

            Zpracování MBA práce zpravidla probíhá během závěrečného semestru studia. Autorovi práce je přidělen studijní poradce z řad lektorů, který disponuje zkušenostmi s vedením práce tohoto typu. Témata MBA prací často navrhují studenti sami, neboť ze své manažerské praxe nejlépe znají konkrétní problematiku, případně možnosti zlepšení chodu firmy, kterou sami vlastní nebo jsou v ní zaměstnáni.

            Titul Master of Business Administration je co do původu spojen s anglosaským světem, proto se alespoň zpočátku kladl silný důraz na zvládnutí manažerské angličtiny. Dnes je však již možné najít organizace, které zajišťují program manažerského MBA studia pouze v českém jazyce.

            Úspěšní absolventi postraduálního manažerského studia obdrží titul MBA.

            Objednat podklady pro MBA práci.

            Na úvodní straně naleznete výhody objednání podkladů nejen pro MBA práce.


DEFINICE